Ulupark Evleri

Tarih : 24 Mart 2014 10:16

4 / 5 (1 Kişi)
Ulupark Evleri

Topuz Yapı'nın Ulukent 'te yapımı devam eden projesi Ulupark Evleri, 2014 yılı sonunda sahiplerine teslim edilecek.

1.160 kez okunmuştur

Topuz Yapı'nın Ulukent'te yapımı devam eden projesi Ulupark Evleri, 2014 yılı sonunda sahiplerine teslim edilecek. Karşıyaka, Çiğli, Çandarlı, Menemen ve Foça'ya yakınlığıyla ilgi gören Ulupark Evlerinde, 10 bin metrekarelik yeşil alan ve doğayla iç içe bir yaşam sunduklarını belirten Topuz Yapı Satış Direktörü Nilgün Tuna, "Çanakkale yolu üzerinde, îzban Ulukent durağına 500 metre ve Gelişim Kolej i'ne 150 metre mesafede inşa edilen Ulupark Evleri, özgün mimarisi ve sosyal donatılarıyla tercih ediliyor" dedi.

3 ayrı parsel

Tuna, 18 bin metrekare alan üzerinde 12 blokta, 3,4 ve 5 katlı 143,150,160 ve 165 metrekarelik toplam 190 konuttan oluşan Ulupark Evleri'nin, bölgeye değer katacak projeler arasında gösterildiğini kaydetti. Her evde ebeveyn banyosu, soyunma odası, kiler, ankastre mutfak, doğalgaz uyumlu kalorifer sisteminin yer alacağını kaydeden Nilgün Tuna, "Her aüeye sunulacak bir adet yeraltı otoparkıyla hiçbü- aile, otopark sorunu yaşamayacak. Böylelikle, Topuz Yapı Satış Direktörü Tuna, "Karşıyaka, Çiğli, Çandarlı, Menemen ve Foça'ya yakınlığıyla ilgi gören Ulupark Evleri'nde, 10 bin metrekarelik yeşil alan ve doğayla iç içe bir yaşam sunuyoruz" dedi Topuz Yapı Satış Direktörü Nilgün Tuna, "Ulupark Evleri, özgün mimarisi ve sosyal donatılarıyla tercih ediliyor. Evler, yeraltı otoparkı, yüzme havuzu, fitness, geniş yeşil ve sosyal alanlar ve oyun parkıyla, hem yazlık, hem de kışlık olarak kullanılabilecek yapıda tasarlandı" dedi.

Ayrıca Ulupark Evleri'nde ısı ve ses yalıtımına da özel önem verdik. Proje, depreme dayanıklı şekilde inşa ediliyor" diye konuştu.

2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunan Ulupark Evleri, yeraltı otoparkı, yüzme havuzu, fitness, geniş yeşil ve sosyal alanlar ve çocuk oyun parkıyla, hem yazlık, hem de kışlık olarak kullanılabilecek yapıda tasarlanıyor.
3 ayrı parsel içinde kurulan sitede çocuk oyun alanları, geniş yeşü alan ve çevre düzenlemesi, çocuk ve yetişkin havuzu, toplantı odaları, metroya ring seferleri, 24 saat güvenlik ve kamera sistemi bulunurken; Gediz Üniversitesi, Gelişim Koleji ve diğer eğitim kurumlarına çok yakın konumda bulunan Ulupark Evleri, şehü'deki yüksek binalardan bunalan, doğayla iç içe huzurlu bir ortam arayan ailelerin tercihi oluyor.
 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Projeler Haberleri Tüm Projeler Haberleri
  • Dap S Ofis nerede Dap S Ofis nerede? 23 Ekim 2014, Perşembe 16:00

   Kapalı otopark, 2 mağaza ve 3 ofis katı, 1 giriş ve 4 ofis katı olmak üzere 12 katlı inşa edilen Dap S Ofis'te satışlar başladı.

  • Fer Yapı Parima MerterFer Yapı Parima Merter 23 Ekim 2014, Perşembe 15:59

   Fer Yapı Parima Merter projesi, İstanbul Avrupa yakası Merter bölgesinde hayata geçiriliyor.

  • Fer Yapı Parima Merter ödemeleriFer Yapı Parima Merter ödemeleri 23 Ekim 2014, Perşembe 15:50

   Fer Yapı Parima Merter ödemeleri kapsamında firma bünyesinde 36 aya kadar sıfır faizle vadelendirme yapılıyor.

  • Park Mavera satış ofisiPark Mavera satış ofisi 23 Ekim 2014, Perşembe 15:45

   Park Mavera satış ofisi bilgileri haberimizde yer alıyor.

  • Park Mavera fiyatlarıPark Mavera fiyatları 23 Ekim 2014, Perşembe 15:42

   Park Mavera projesinde 672 tane daire ile 338 tane ticari birim yer alıyor.

  • Ankara Next Level adres bilgileriAnkara Next Level adres bilgileri 23 Ekim 2014, Perşembe 15:41

   Ankara Next Level adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa