Özdilek Center Levent Projesi Bitiş Tarihi Olarak 2014 Yılının Nisan Ayını Açıkladı.

Tarih : 02 Ekim 2013 13:34

5 / 5 (1 Kişi)
Özdilek Center Levent Projesi Bitiş Tarihi Olarak 2014 Yılının Nisan Ayını Açıkladı

Özdilek Holding yönetimindeki Crowne Plaza, Wyndham Hotels & Resorts ile yaptığı iş birliğiyle Wyndham İzmir Özdilek adını aldı.

1.485 kez okunmuştur

İşbirliği ile ilgili toplantıya, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Wyndaham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broers, Wyndam İzmir Özdelik Genel Müdürü Funda Bezircioğlu ve Wyndam İzmir Özdelik Genel Koordinatörü Kaşif Özkan katıldı.
 

Toplantıda, Wyndham ile işbirliklerinin çok başarılı olacağını söyleyen Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek,"Müşterilerimizin lüks beklentilerini yenilenen ismiyle Wyndham'da karşılamaya devam edeceğiz" dedi.
 

Gerçekleşen işbirliğinden mutluluk duyduğunu dile getiren Wyndaham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broer de, Türkiye'de 21 otel ile işbirliği yaptıklarını söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "635 bin 100 oda kapasitesine sahip 7 bin 410 otel ile dünyanın en büyük otel işletmesi olarak Türkiye'de genişlemekten memnunuz. Türkiye'nin sadece büyük kentlerinde değil, İzmit, Malatya gibi farklı illerinde de otellerimiz var. Türkiye'deki otel yatırımlarımız artarak devam edecek. Ayrıca 11 tane kontratı tamamlanmış ve kısa sürede açılması planlanan otel yatırımımız daha var. Bunlardan üç tanesi de İzmir'de olacak"
 

İstanbul'da da Wyndham açacak

İstanbul Levent'te yapılması planlanan Özdilek Center ilişkin bilgi de veren Hüseyin Özdilek otel, iş merkezi ve alışveriş merkezinden oluşan projenin inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Arsa değeri ile birlikte 650 milyon dolarlık yatırım 33 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Özdilek Center projesi iki kuleden oluşmaktadır. Proje 2014 yılının Nisan ayında bitirilmesi ve bini kendi bünyemizde olmak üzere toplam 3 bin kişinin istihdam edilmesi planlanmaktadır. İstanbul projemizdeki otelimiz de Wyndham İstanbul Levent adıyla İstanbul'daki 4'üncü Wyndham olarak hizmete girecektir. Şuan bünyemizde istihdam sayımız 5 bin 600 kişidir. İstanbul projemizin bitmesiyle ise istihdam sayımız 6 bin 600 kişiye ulaşacaktır. Amacımızı sadece beş yıldızlı otel yapmak değil aynı zamanda beş yıldızlı sokaklar yaparak kente vizyon kazandırmaktır" diye konuştu.
 

Özdilek Holding'in beş yıl için 500 milyon dolarlık bir fon oluşturacağını söyleyen Özdilek, bu fon ile borçlar ödenirken başta İzmir ve Bursa olmak üzere yaptırım bu fon üzerinde yapılacağını söyledi.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Emlak Haberleri Tüm Emlak Haberleri
  • Emlak Konut Hoşdere 4 Etap ihalesiEmlak Konut Hoşdere 4. Etap ihalesi 27 Mart 2015, Cuma 16:21

   İstanbul Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesinin 2. oturumunda en yüksek teklif Dağ Mimarlık Yapı'dan geldi.

  • Emlak Konut GYO MIPIM de proje bölgelerini tanıttıEmlak Konut GYO MIPIM'de proje bölgelerini tanıttı 27 Mart 2015, Cuma 16:17

   Başta İstanbul olmak üzere yurt genelinde büyük ölçekli projeler üreten Emlak Konut GYO, MIPIM Fuarı'nda projelerinin bulunduğu bölgeleri öne çıkarmak için tanıtım yaptı.

  • Kira beyannamesi vermemenin cezası nedir Kira beyannamesi vermemenin cezası nedir? 26 Mart 2015, Perşembe 17:05

   2014 yılı içinde taşınmazını kiraya vererek gelir elde eden kimseler, kira gelir vergisi ödemek ile mükellef oluyor.

  • Emlak sektöründe bekle gör dönemiEmlak sektöründe 'bekle gör' dönemi 26 Mart 2015, Perşembe 17:00

   Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten seçimlerden önce emlak sektörünü değerlendirdi.

  • Ankara yı işbirliği markalaştıracakAnkara'yı işbirliği markalaştıracak 25 Mart 2015, Çarşamba 17:21

   ASİAD Başkanı Barış Aydın: “Merkezi ve yerel yönetim, özel sektör, STK’lar, üniversiteler, tüm kesimler bir araya gelerek; bu konuda işbirliği yapmalı”.

  • Emlak Konut seçimlere kadar 5 6 ihale gerçekleştirecekEmlak Konut seçimlere kadar 5-6 ihale gerçekleştirecek 25 Mart 2015, Çarşamba 16:23

   Emlak Konut GYO seçime kadar İstanbul, Ankara ve Konya gibi illerde gerçekleştireceği arsa ihalelerinde yaklaşık 10 milyar lira satış geliri hedefliyor.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa