Özdilek Center Levent Projesi Bitiş Tarihi Olarak 2014 Yılının Nisan Ayını Açıkladı.

Tarih : 02 Ekim 2013 13:34

5 / 5 (1 Kişi)
Özdilek Center Levent Projesi Bitiş Tarihi Olarak 2014 Yılının Nisan Ayını Açıkladı

Özdilek Holding yönetimindeki Crowne Plaza, Wyndham Hotels & Resorts ile yaptığı iş birliğiyle Wyndham İzmir Özdilek adını aldı.

1.554 kez okunmuştur

İşbirliği ile ilgili toplantıya, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Wyndaham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broers, Wyndam İzmir Özdelik Genel Müdürü Funda Bezircioğlu ve Wyndam İzmir Özdelik Genel Koordinatörü Kaşif Özkan katıldı.
 

Toplantıda, Wyndham ile işbirliklerinin çok başarılı olacağını söyleyen Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek,"Müşterilerimizin lüks beklentilerini yenilenen ismiyle Wyndham'da karşılamaya devam edeceğiz" dedi.
 

Gerçekleşen işbirliğinden mutluluk duyduğunu dile getiren Wyndaham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broer de, Türkiye'de 21 otel ile işbirliği yaptıklarını söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "635 bin 100 oda kapasitesine sahip 7 bin 410 otel ile dünyanın en büyük otel işletmesi olarak Türkiye'de genişlemekten memnunuz. Türkiye'nin sadece büyük kentlerinde değil, İzmit, Malatya gibi farklı illerinde de otellerimiz var. Türkiye'deki otel yatırımlarımız artarak devam edecek. Ayrıca 11 tane kontratı tamamlanmış ve kısa sürede açılması planlanan otel yatırımımız daha var. Bunlardan üç tanesi de İzmir'de olacak"
 

İstanbul'da da Wyndham açacak

İstanbul Levent'te yapılması planlanan Özdilek Center ilişkin bilgi de veren Hüseyin Özdilek otel, iş merkezi ve alışveriş merkezinden oluşan projenin inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Arsa değeri ile birlikte 650 milyon dolarlık yatırım 33 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Özdilek Center projesi iki kuleden oluşmaktadır. Proje 2014 yılının Nisan ayında bitirilmesi ve bini kendi bünyemizde olmak üzere toplam 3 bin kişinin istihdam edilmesi planlanmaktadır. İstanbul projemizdeki otelimiz de Wyndham İstanbul Levent adıyla İstanbul'daki 4'üncü Wyndham olarak hizmete girecektir. Şuan bünyemizde istihdam sayımız 5 bin 600 kişidir. İstanbul projemizin bitmesiyle ise istihdam sayımız 6 bin 600 kişiye ulaşacaktır. Amacımızı sadece beş yıldızlı otel yapmak değil aynı zamanda beş yıldızlı sokaklar yaparak kente vizyon kazandırmaktır" diye konuştu.
 

Özdilek Holding'in beş yıl için 500 milyon dolarlık bir fon oluşturacağını söyleyen Özdilek, bu fon ile borçlar ödenirken başta İzmir ve Bursa olmak üzere yaptırım bu fon üzerinde yapılacağını söyledi.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Emlak Haberleri Tüm Emlak Haberleri
  • Emlak Konut Üsküdar Barbaros ta konut alanı satıyorEmlak Konut Üsküdar Barbaros'ta konut alanı satıyor 19 Ağustos 2015, Çarşamba 12:47

   Emlak Konut GYO Üsküdar Barbaros'ta yer alan arsasını 8 Eylül'de satışa çıkarıyor.

  • Emlak Konut Hoşdere Hayat Cami ihalesi 1 Eylül deEmlak Konut Hoşdere Hayat Cami ihalesi 1 Eylül'de 19 Ağustos 2015, Çarşamba 12:41

   Emlak Konut GYO, Başakşehir Hoşdere Hayat Cami'nin yapım ihalesini 1 Eylül'de gerçekleştirecek. Söz konusu ihale 2 oturum halinde yapılacak.

  • Emlak Konut Çayyolu arsasının sahibi YP İnşaat olduEmlak Konut Çayyolu arsasının sahibi YP İnşaat oldu 18 Ağustos 2015, Salı 12:11

   Emlak Konut Ankara Çankaya Çayyolu Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin kazananı 180 milyon lira teklifle YP İnşaat oldu.

  • 10 yıllık kiracı nasıl çıkarılır 10 yıllık kiracı nasıl çıkarılır? 13 Ağustos 2015, Perşembe 13:32

   Kiracı ile gayrimenkul sahibi arasında yapılan kira sözleşmesinin yasal sınırları 1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe giren Borçlar Kanunu'nda açıklanıyor.

  • Çekmeköy ü tutabilene aşk olsunÇekmeköy'ü tutabilene aşk olsun 13 Ağustos 2015, Perşembe 12:30

   2016 yılı nisan-mayıs aylarında hizmete girecek olan Üsküdar-Çekmeköy metro hattı, bölgedeki emlak fiyatlarını % 10'a katladı.

  • İstanbul uçuştaİstanbul uçuşta 10 Ağustos 2015, Pazartesi 13:25

   İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, kentsel dönüşümün ve öğrencilerden gelen talebin İstanbul'da kiraları ikiye katladığını söyledi.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa