Özdilek Center Levent Projesi Bitiş Tarihi Olarak 2014 Yılının Nisan Ayını Açıkladı.

Tarih : 02 Ekim 2013 13:34

5 / 5 (1 Kişi)
Özdilek Center Levent Projesi Bitiş Tarihi Olarak 2014 Yılının Nisan Ayını Açıkladı

Özdilek Holding yönetimindeki Crowne Plaza, Wyndham Hotels & Resorts ile yaptığı iş birliğiyle Wyndham İzmir Özdilek adını aldı.

1.317 kez okunmuştur

İşbirliği ile ilgili toplantıya, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Wyndaham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broers, Wyndam İzmir Özdelik Genel Müdürü Funda Bezircioğlu ve Wyndam İzmir Özdelik Genel Koordinatörü Kaşif Özkan katıldı.
 

Toplantıda, Wyndham ile işbirliklerinin çok başarılı olacağını söyleyen Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek,"Müşterilerimizin lüks beklentilerini yenilenen ismiyle Wyndham'da karşılamaya devam edeceğiz" dedi.
 

Gerçekleşen işbirliğinden mutluluk duyduğunu dile getiren Wyndaham Hotel Group Merkez ve Doğu Avrupa Operasyon Başkan Yardımcısı Edwin Broer de, Türkiye'de 21 otel ile işbirliği yaptıklarını söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "635 bin 100 oda kapasitesine sahip 7 bin 410 otel ile dünyanın en büyük otel işletmesi olarak Türkiye'de genişlemekten memnunuz. Türkiye'nin sadece büyük kentlerinde değil, İzmit, Malatya gibi farklı illerinde de otellerimiz var. Türkiye'deki otel yatırımlarımız artarak devam edecek. Ayrıca 11 tane kontratı tamamlanmış ve kısa sürede açılması planlanan otel yatırımımız daha var. Bunlardan üç tanesi de İzmir'de olacak"
 

İstanbul'da da Wyndham açacak

İstanbul Levent'te yapılması planlanan Özdilek Center ilişkin bilgi de veren Hüseyin Özdilek otel, iş merkezi ve alışveriş merkezinden oluşan projenin inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Arsa değeri ile birlikte 650 milyon dolarlık yatırım 33 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Özdilek Center projesi iki kuleden oluşmaktadır. Proje 2014 yılının Nisan ayında bitirilmesi ve bini kendi bünyemizde olmak üzere toplam 3 bin kişinin istihdam edilmesi planlanmaktadır. İstanbul projemizdeki otelimiz de Wyndham İstanbul Levent adıyla İstanbul'daki 4'üncü Wyndham olarak hizmete girecektir. Şuan bünyemizde istihdam sayımız 5 bin 600 kişidir. İstanbul projemizin bitmesiyle ise istihdam sayımız 6 bin 600 kişiye ulaşacaktır. Amacımızı sadece beş yıldızlı otel yapmak değil aynı zamanda beş yıldızlı sokaklar yaparak kente vizyon kazandırmaktır" diye konuştu.
 

Özdilek Holding'in beş yıl için 500 milyon dolarlık bir fon oluşturacağını söyleyen Özdilek, bu fon ile borçlar ödenirken başta İzmir ve Bursa olmak üzere yaptırım bu fon üzerinde yapılacağını söyledi.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Emlak Haberleri Tüm Emlak Haberleri
  • Isparta da dükkan fiyatlarıIsparta'da dükkan fiyatları 01 Ağustos 2014, Cuma 15:10

   Isparta”da 500 bin tl”den satılan dükkanlar merkezi noktalarda 1 milyon tl “ye çıkıyor.

  • İstanbul da bir gecede 25 bin ev kiralanıyorİstanbul”da bir gecede 25 bin ev kiralanıyor 01 Ağustos 2014, Cuma 14:56

   25 bin ev tek gecelik kiralanıyor25 bine yakın evin günlük kiralama sisteminde kulanıldığı İstanbul, bu alanda turizm bölgelerinin önüne geçerek pazarda liderliği ele geçirdi

  • Faizlerdeki indirim emlak piyasasını canlandırdıFaizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı 01 Ağustos 2014, Cuma 14:11

   Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi ödeme planları emlak piyasasını hareketlendirdi.

  • Her 38 saniyede bir ev el değiştirdiHer 38 saniyede bir ev el değiştirdi 01 Ağustos 2014, Cuma 14:10

   2014 yılının ilk yarısında 4 milyon 397 bin 66 emlak ilanı verilirken her 38 saniyede 1 emlak ya satıldı ya da kiralandı.

  • Çin emlak piyasası zordaÇin emlak piyasası zorda 01 Ağustos 2014, Cuma 13:55

   Çin'de finans ve emlak firmalarının tahminlerine göre emlak piyasasını genel olarak zor bir dönem bekliyor.

  • Üniversitelere yakın evlerde kiralar ne kadar Üniversitelere yakın evlerde kiralar ne kadar? 26 Temmuz 2014, Cumartesi 10:23

   LYS sonuçları açıklandı. Üniversiteli gençler artık okullarına yakın kiralık ev bulma telaşında.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa