Nar Evleri 2 - İzmir

İzmir / Çiğli Son Güncellenme tarihi : 25 Temmuz 2013, Perşembe 14:20
Endeks 32

Ketenci İnşaat Projeleri

Nar Evleri 2 İzmir

Proje

Satış Ofisi

Teslim Tarihi Fiyat Aralığı Metrekare Aralığı Proje Durumu Tahmini Kira Geliri

Hemen Teslim T110.000 - T140.000 - - - - -

 • Satış Durumu : -
 • Başlangıç Tarihi : -
 • Yeşil alan : -
 • Min Peşinat : -
 • Firma Garantisi (Max) : -
 • Alışveriş Merkezi : -
 • Blok Sayısı : -
 • Konut Sayısı : 224
 • Mağaza/Dükkan Sayısı : -
 • Ofis Sayısı : -
 • Kapalı Otopark : -
 • Açık Otopark : -

Merhaba ben İbrahim KETENCİ ;
1978 Yılından beri inşaat sektörünün içerisindeydim. 24 kooperatife yaklaşık 8000 konut teslim ettim. Bu alanda çalışma yapan çoğu firmadan farklılıklarımız şunlardır;
Alınan işi bir gün bile gecikme olmadan süresi içerisinde bitirmek.
Taahhüt ettiğimiz işler anahtar teslim fiyatına göredir. Önceden belirlenen fiyatlar hiçbir nedenle sonradan değiştirilemez.
Üstlendiğimiz işlerin teslim süresi en uzun 2 yıldır. Alınan proje mahal listesine göre şu veya bu nedenle fiyat artışı talebinde bulunmadan gününde tamamlanıp teslimi yapılır.
Özellikle toplu konut alanında yatırımcı (kooperatif ortağı) nerede ve nasıl bir konut alacağını, hiç bir yoruma yer bırakmadan bu konutu hangi ödeme koşullarına göre kaça alacağını ve hangi tarihte konutuna gireceğini önceden bilmek ister.

Bu kapsamda geçen 26 yıl içerisinde bu ilkelere sadık kaldık. Kimseyle parasal konularda bir sorunumuz olmadı. Güçlü ve deneyimli kadromuzla taahhütlerimizi zamanında yerine getirip insanların güvenini kazandık.
İnşaatlarımızın erken sürede bitmesi doğal olarak maliyetlerimizin de benzerlerine göre en az %30 daha ucuz olmasını sağladı.

Toplu konut üretimi bir deneyim, ekip ve ekipman gerektirir. Bunlar bizde mevcut. Yaptığımız eserler ortada.
Gelişen teknoloji karşısında sürekli kendimizi yeniliyor ve halkın özlemlerine cevap verebiliyoruz. 20 yıl öncesine göre konut anlayışı büyük ölçüde değişti. Yapılar Deprem Yönetmeliğine göre bir yapı denetim şirketi gözetiminde oluyor. Bahçe düzenlemesi, otopark, yüzme havuzları, toplantı ve kondisyon salonları, çevre güvenlik sistemi, merkezi ısıtma sistemi, binalarda katlar arası ses tecridi, ısı yalıtımlı tuğla, çift ısı cam, çift banyo aranan özelliklerden bazıları.
Kısaca, konut edinmek isteyen binlerce kişi nasıl bugüne kadar bizi seçmekle yanılmadılarsa bundan sonra da ilk gelecekleri adresinin de KETENCİ İNŞAATolacağına inanıyorum.

Güzel İzmir Konut Yapı Kooperatifi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz NAR EVLERİ projesinde de Firmama ve Şahsıma duyulan güvene, ilkelerinizden ödün vermeden layık olacağımızın bilinci ile herkese hayırlı olsun diyorum
 

Gold Projeler Tüm Projeler

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Konut ve Proje Haberleri Tüm Haberler
  • Future Park ta otel odalarının 87 si satıldıFuture Park'ta otel odalarının 87'si satıldı 03 Ağustos 2015, Pazartesi 16:55

   Haramidere Parklar Mevkiinde yükselen Future Park bünyesindeki Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt isimli 348 odalı otelin 87 odasının satışını gerçekleştirdi.

  • 216 Butik Plus ta 5 farklı kampanya seçeneği216 Butik Plus'ta 5 farklı kampanya seçeneği 03 Ağustos 2015, Pazartesi 16:54

   216 Yapı, Çekmeköy’de hayata geçirdiği 216 Butik Plus’tan ev sahibi olmak isteyenler için 5 ayrı kampanya düzenledi.

  • Bahçekent Avrupark ta lansman kampanyası uzatıldıBahçekent Avrupark'ta lansman kampanyası uzatıldı 03 Ağustos 2015, Pazartesi 16:52

   Avrupark'a 'gurbetçi' süresi Emlak Konut GYO işbirliğiyle Cihan inşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent'te lansman kampanyası uzatıldı.

  • Toya Moda da stüdyo daireler 245 TL yeToya Moda'da stüdyo daireler 245 TL'ye 03 Ağustos 2015, Pazartesi 16:51

   Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan Toya Moda'da stüdyodan 3+1' farklı büyüklükte 426 daire bulunuyor.

  Diğer Konut Haberleri :