Kiptaş'tan dar gelirliye müjde

Tarih : 19 Mart 2014 11:55

5 / 5 (1 Kişi)
Kiptaş tan dar gelirliye müjde

Topbaş Kiptaş bundan sonra dar gelirliye konut üretecek dedi.

1.362 kez okunmuştur

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı ve AK Parti İstanbul İBB adayı Kadir Topbaş, KİPTAŞ Hadımköy Sosyal Konut projesi tanıtım programına katıldı. KİPTAŞ'ın Hadımköy'de inşa edeceği 1472 adet konutun tanıtım programında konuşan Topbaş, KİPTAŞ'ın bundan sonra rezidanslar yerine dar gelirliler için konut üreteceğini söyledi.

Topbaş, "Ağırlıklı hedefimiz dar gelirler olmalıdır. Onların duasını almak bizim için önemli" dedi. İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-4 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede, konutların yanı sıra 48 derslikli bir okul, 1500 kişilik cami ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

BİR YIL OTURAN...

İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-4 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede, konutların yanı sıra 48 derslikli bir okul, 1500 kişilik cami ve çocuk oyun alanları bulunuyor.
Askeri bölgelere konut yapıldığı iddialarına yanıt veren Topbaş "Hadımköy'de 84 bin metrekare civarında bir alan satın alındı. Birileri şöyle söylüyor: askeri alanlar. Bugüne kadar KİPTAŞ ve belediye olarak askeri alanlarda yer alıp konut yapmadık. Hadımköy'de yaptığımız alan tamamen imarlı ve şahıs arazileri. Bedelleri ödenerek KİPTAŞ tarafından alınmış yerlerdir. Askeri bölge değildir"dedi.

'BAŞA EV YIKMADIK'

Siyasetin farklı noktaya çekildiği bir dönemden geçtiklerini ifade eden Topbaş, "Diğer siyasi parti mensupları, ilçeler ağırlıklı olmak üzere vatandaşlarımıza 'Bu partiyle devam ederseniz, evlerinizi yıkacaklar, başkalarına peşkeş çekecekler' diyorlar. Bu hikayeyi 2009'da dinledik. 10 yıldır Başkan olarak kimin evini başına yıktık?" diye konuştu. Vatandaşlara sahte Kadir Topbaş imzası bulunan tebligatlar gönderileceği yönünde duyum aldıklarını söyleyen Topbaş, "Bir duyum daha aldım. Sahte Kadir Topbaş imzasıyla evlere 'buraları boşaltın, yıkım var' gibi yazılar gönderileceğinden bahsediyor. Bu insanlık onuruna yakışır mı? Bu nasıl bir siyasettir" diye sordu. Evlerin büyük ilgi göreceği ifade edildi.
 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Projeler Haberleri Tüm Projeler Haberleri
  • Aşiyan Konakları nın birinci etabı tamamlandıAşiyan Konakları'nın birinci etabı tamamlandı 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:57

   Gayrimenkul üretimi, yönetimi ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren İdeal Gayrimenkul Yönetim Organizasyon (GYO) Aşiyan Konakları'nın birinci etabı tamamlandı.

  • Narova nerede Narova nerede? 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:27

   Yapıtek güvencesiyle İzmir Bornova'da hayata geçen Narova projesi toplamda 9 etaptan oluşuyor.

  • Concord İstanbul fiyatConcord İstanbul fiyat 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:18

   Kadıköy Fikirtepe’de Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Concord İstanbul'da satışlar devam ediyor.

  • Yaz aylarının en cazip konut kampanyalarıYaz aylarının en cazip konut kampanyaları 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:13

   Ev almayı düşünenler için konut firmalarının yaptığı birbirinden cazip kampanyalar;

  • DKY Kartal fiyatDKY Kartal fiyat 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:08

   DKY İnşaat, Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal’da, içerisinde konut, ofis, alışveriş alanları bulunan bölgenin en prestijli projesini hayata geçiriyor.

  • Göl Panorama Evleri nde kampanyalı satışlar devam ediyorGöl Panorama Evleri'nde kampanyalı satışlar devam ediyor 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:05

   Be-ma İnşaat tarafından İstanbul Avcılar'da inşa edilen Göl Panorama Evleri'nde satışlar devam ediyor.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa