Kiptaş'tan dar gelirliye müjde

Tarih : 19 Mart 2014 11:55

5 / 5 (1 Kişi)
Kiptaş tan dar gelirliye müjde

Topbaş Kiptaş bundan sonra dar gelirliye konut üretecek dedi.

1.353 kez okunmuştur

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı ve AK Parti İstanbul İBB adayı Kadir Topbaş, KİPTAŞ Hadımköy Sosyal Konut projesi tanıtım programına katıldı. KİPTAŞ'ın Hadımköy'de inşa edeceği 1472 adet konutun tanıtım programında konuşan Topbaş, KİPTAŞ'ın bundan sonra rezidanslar yerine dar gelirliler için konut üreteceğini söyledi.

Topbaş, "Ağırlıklı hedefimiz dar gelirler olmalıdır. Onların duasını almak bizim için önemli" dedi. İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-4 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede, konutların yanı sıra 48 derslikli bir okul, 1500 kişilik cami ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

BİR YIL OTURAN...

İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-4 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede, konutların yanı sıra 48 derslikli bir okul, 1500 kişilik cami ve çocuk oyun alanları bulunuyor.
Askeri bölgelere konut yapıldığı iddialarına yanıt veren Topbaş "Hadımköy'de 84 bin metrekare civarında bir alan satın alındı. Birileri şöyle söylüyor: askeri alanlar. Bugüne kadar KİPTAŞ ve belediye olarak askeri alanlarda yer alıp konut yapmadık. Hadımköy'de yaptığımız alan tamamen imarlı ve şahıs arazileri. Bedelleri ödenerek KİPTAŞ tarafından alınmış yerlerdir. Askeri bölge değildir"dedi.

'BAŞA EV YIKMADIK'

Siyasetin farklı noktaya çekildiği bir dönemden geçtiklerini ifade eden Topbaş, "Diğer siyasi parti mensupları, ilçeler ağırlıklı olmak üzere vatandaşlarımıza 'Bu partiyle devam ederseniz, evlerinizi yıkacaklar, başkalarına peşkeş çekecekler' diyorlar. Bu hikayeyi 2009'da dinledik. 10 yıldır Başkan olarak kimin evini başına yıktık?" diye konuştu. Vatandaşlara sahte Kadir Topbaş imzası bulunan tebligatlar gönderileceği yönünde duyum aldıklarını söyleyen Topbaş, "Bir duyum daha aldım. Sahte Kadir Topbaş imzasıyla evlere 'buraları boşaltın, yıkım var' gibi yazılar gönderileceğinden bahsediyor. Bu insanlık onuruna yakışır mı? Bu nasıl bir siyasettir" diye sordu. Evlerin büyük ilgi göreceği ifade edildi.
 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Projeler Haberleri Tüm Projeler Haberleri
  • İstanbul İzmir arası 3 5 saatİstanbul-İzmir arası 3,5 saat 02 Temmuz 2015, Perşembe 10:37

   Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu (İzmit Körfez Köprüsü) güney yaklaşım viyadüğünün 2 bin 600 tonluk en ağır parçası olan tabliyenin 57 metre yüksekliğe kaldırılması işlemine başlandı.

  • Eminevim Nefes te teslimler Temmuz 2015 teEminevim Nefes'te teslimler Temmuz 2015’te 01 Temmuz 2015, Çarşamba 18:36

   Eminevim’in projesi olan ve doğal dokuyu bozmadan inşa edilen “Nefes Sakarya’nın, rahat bir “Nefes” almak isteyenlerle buluşmasına sayılı günler kaldı.

  • Ağaoğlu Maslak 1453 satışa çıktıAğaoğlu Maslak 1453 satışa çıktı 01 Temmuz 2015, Çarşamba 18:32

   Ofis, konut ve ticari üniteleriyle Nişantaşı ve Bağdat Caddesi'ne alternatif olmayı hedefleyen Maslak 1453'te ofisler satışa sunuldu.

  • Nidapark Beşiktaş ta anahtar teslimi yapıldıNidapark Beşiktaş’ta anahtar teslimi yapıldı 01 Temmuz 2015, Çarşamba 18:28

   Tahincioğlu Gayrimenkul’ün lüks konut projesi olarak konumlandırdığı Nidapark Beşiktaş’ta anahtar teslimleri gerçekleşti.

  • Dap Yapı Adam Kule de faizi sıfırladıDap Yapı Adam Kule’de faizi sıfırladı 01 Temmuz 2015, Çarşamba 18:26

   Dragos’ta hayata geçirdiği Adam Kule projesini de ekleyen Dap Yapı, Ramazan ayı dolayısıyla projede kampanya başlattı.

  • DKY İnşaat tan peşin ödemelere 15 indirim fırsatıDKY İnşaat'tan peşin ödemelere % 15 indirim fırsatı 01 Temmuz 2015, Çarşamba 18:22

   DKY İnşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa