Kentsel Dönüşüm Bozüyükte

Tarih : 02 Mart 2013 12:52

5 / 5 (1 Kişi)
Kentsel Dönüşüm Bozüyükte

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı ziyaret etti.

1.643 kez okunmuştur

Ziyarette Bozüyük için önemli bir konu olan Kentsel Dönüşüm projesi görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Görüşmenin sonunda Genel Müdür Vedat Gürgen Bozüyük'te uygulanacak Kentsel Dönüşüm projesi ile ilgili fizibilite çalışmalarının hız kazanacağını, ilçeye teknik bir heyetin gelerek incelemelerde bulunacağını belirtti.

Bakıve Poyraz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı da ziyaret etti. Bakıcı, Genel Müdür Baykan'a ilçede bulunan mevcut Spor tesisleri hakkında bilgi verdi. İlçede yapılması planlanan yeni bir Kapalı Spor Salonu projesi, Yeşilkent Mahallesi'ne yapılmakta olan spor tesisi ve mevcut spor salonuna yapılacak tadilat konularının görüşüldüğü ve bu konudaki çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi. Kaynak:Haberler.com

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Kentsel Dönüşüm Haberleri Tüm Kentsel Dönüşüm Haberleri
  • 20 yıl sürecek kentsel dönüşüm için 884 milyar gerekli20 yıl sürecek kentsel dönüşüm için 884 milyar gerekli 30 Mart 2015, Pazartesi 16:20

   Türkiye’nin en büyük ve en uzun dönemli projesi olan ‘kentsel dönüşüm’ kapsamında 20 yılda yaklaşık 6.7 milyon konut yenilenecek.

  • Bağdat Caddesi nde 100 milyon dolarlık yatırım yapacakBağdat Caddesi'nde 100 milyon dolarlık yatırım yapacak 24 Mart 2015, Salı 13:48

   Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cenk Koç, kısa vadede Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüme 100 milyon dolar yatırım yapacaklarını açıkladı.

  • Dönüşüm sırası Kartal daDönüşüm sırası Kartal'da 21 Mart 2015, Cumartesi 11:34

   Yeşilyurt İnşaat, Kartal'da iki kentsel dönüşüm projesi yapacak.

  • Yeşilyurt İnşaat Kartal da kentsel dönüşüm yapacakYeşilyurt İnşaat, Kartal’da kentsel dönüşüm yapacak 20 Mart 2015, Cuma 17:45

   Kurtköy-Pendik aksının çehresini değiştiren Yeşilyurt İnşaat, Kartal'da iki kentsel dönüşüm projesi yapacak.

  • Kirada rekorKirada rekor 16 Mart 2015, Pazartesi 10:41

   2014 Yılı Faaliyet Raporları'na göre, geçtiğimiz yıl kentsel dönüşüm kapsamında vatandaşlara toplam 288 milyon liralık kira yardımı yapıldı.

  • Emaar Beyoğluna giriyorEmaar Beyoğluna giriyor 16 Mart 2015, Pazartesi 10:18

   Anadolu Yakası'nda 2.3 milyar dolarlık proje inşaatı devam eden Dubai merkezli Emaar, kentsel dönüşüm projeleri için ilk adımı Beyoğlu’nda atacak.

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler

  Çatalca Arsa