Fikirtepe Projeleri

Tarih : 13 Mayıs 2013 13:04

5 / 5 (1 Kişi)
Fikirtepe Projeleri

Kentsel Dönüşüm ile yenilenecek olan fikirtepe inşaat firmaları için en gözde yerlerden biri oldu.

2.743 kez okunmuştur

En gözde Fikirtepe projeleri'ni sizler için listeledik.

YENİTEPE KADIKÖY
Fikirtepe’de 30 bin metrekare arazi üzerinde, A ve A+ hedef kitlesine hizmet vermeyi hedefleyen, yaklaşık 1500 konutluk projede; yıkım aşaması, konut sahipleriyle yapılan anlaşmalar, projenin mimarisi gibi birçok özelliği ile Türkiye için alanında örnek olacak bir çalışmaya imza atılmaktadır.

Tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yürütülen proje, 5 kat baza ve 22 katlı 4 adet bloktan oluşacak modern çizgiler taşımaktadır. İnşaat ruhsatı alınmasını takiben 24 ay içerisinde tamamlanması planlanan projede konutların belli bir kattan sonra boğaz, tarihi yarımada, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip olacaktır.

Proje kapsamında rezidans ve konut, home ofis ile cadde ve bulvarlara açılan alışveriş alanlarının yanı sıra her türlü ihtiyaca cevap veren havuz, fitness, spa ve sosyal tesis mevcuttur.
Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Yenitepe Kadıköy

EVİM KADIKÖY KONUTLARI
Evim Kadıköy Konutları Fikirtepe ödeme seçenekleri kapsamında cazip fırsatlar sunuluyor. Toplamda 2 bin 500 daireden meydana gelmekte olan Evim Kadıköy projesinin 500 konutluk ilk etabında satışlar devam ediyor.

İlk etabı 24 sonra teslim edilecek olan Evim Kadıköy projesi Fikirtepe'de kentsel dönüşüm olarak hayata geçiriliyor. Anka Yapı imzası taşıyan Evim Kadıköy Evleri'nde fiyatlar 223 bin liradan başlıyor. 46 metrekare ile 697 metrekare arasında farklılık gösteren konut seçeneklerinin yer aldığı Evim Kadıköy Konutları'nda peşin ödemelere özel yüzde 5 oranında indirim sağlanıyor.

Evim Kadıköy Konutları Fikirtepe ödeme seçenekleri
Evim Kadıköy Konutları'nda daire sahibi olmak için yüzde 25 oranında peşinat veriliyor. Geriye kalan miktar banka kredisiyle tamamlanıyor. Denizbank, Türkiye Finans ve Finansbank projenin anlaşmalı olduğu bankalar arasında yer alıyor. Farklı ödeme seçeneğine göre yüzde 50 peşinat veriliyor. Kalan miktar 24 ayda sıfır faizle Anka Yapı bünyesinde tamamlanıyor
 


Haber ile ilişkili diğer Proje :

Fikirtepe

Proje ile ilişkili diğer haberler Tüm Haberler
 • Fikirtepe En Güncel Bilgiler 16 Eylül 2013Fikirtepe En Güncel Bilgiler 16 Eylül 2013 16 Eylül 2013, Pazartesi 11:32

  İstanbul Kadıköy bölgesinde tarafından inşa edilen Fikirtepe projesinin en güncel fiyatlarını ve projenin son durumu hakkındaki en kapsamlı bilgileri bulabilirsiniz. 16 Eylül 2013

 • Fikirtepe Konut FiyatlarıFikirtepe Konut Fiyatları 28 Aralık 2012, Cuma 11:05

  Fikirtepe Konut Fiyatları. Fikirtepe en güncel konut fiyatlarını projeler.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  Projeler Haberleri Tüm Projeler Haberleri

  Son Videolar Tüm Videolar

  Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler