Ediz İnşaat, Gaziantep Beylerbeyi

Tarih : 24 Şubat 2014 10:23

4 / 5 (1 Kişi)
Ediz İnşaat Gaziantep Beylerbeyi

Beylerbeyi bölgesinde yeni başlayacakları projede 3 bine yakın daire yapmayı planladıklarını söyledi

2.110 kez okunmuştur

Bugüne kadar 4 bine yakın daire yaparak sektörün öncüleri arasında yer alan Ediz İnşaat, yeni projeleriyle dikkat çekiyor. Farklı bölgelerde 4 bin civarında daire yapan sektörün öncü firmalarından Ediz İnşaat, Ediz City ve Şireci Plaza ile yine adından söz ettiriyor. Ediz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ediz Karagülle, bugüne kadar yaptıkları projelerin sektörde kendilerine farklı bir yer edindirdiğini belirterek, Beylerbeyi bölgesinde yeni başlayacakları projede 3 bine yakın daire yapmayı planladıklarını söyledi.

DUYARLI BİNA SİSTEMİ VAR

31 bin metrekare alan üzerinde 21 bin metrekarenin yeşil alana ayrılacağı ve 608 dairelik Ediz City projesinde 6 farklı büyüklükte daireler yaptıklarını söyleyen Karagülle, "Ediz City, şehrin merkezinde, kültür-sanat, yeme-içme ve eğlenceyi en başta kendi sakinleriyle hareketlendirecek, çevreye duyarlı bina sistemine sahip bir yapı" dedi.
Şireci Plaza hakkında da bilgiler veren Karagülle, Her iki projede de satışların devam ettiğini ve şimdiye kadar yüzde 80 satış oranına ulaştıklarını bildiren Karagülle, Beylerbeyi Beykent'te yeni bir proje hazırlıklarına başladıklarını söyledi. Karagülle, "Burada 2+1 ve 3+1 olarak toplamda 2500 veya 3000 konut yapmayı planlıyoruz" ifadesini kullandı.  


Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz.
Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • 0 -

    10 Şubat 2015, Salı 17:51

  • 0 -

    11 Nisan 2014, Cuma 01:35

Projeler Haberleri Tüm Projeler Haberleri

Son Videolar Tüm Videolar

Son Fotoğraf Galerileri Tüm Galeriler